Posao za parove u drvnoj industriji u Slovačkoj
Slovačka, Dolný Kubín
750 € bruto bez prekovremenog rada

dugoročno zaposlenje
Mesečna plata
Start
Nakon dobijanja radne dozvole

Radio bi u paru u inostranstvu? Nudimo ti dugoročan posao u Slovačkoj. Radi u mestu Dolný Kubín. Radne dozvole obezbeđene. Besplatan prevoz obezbeđen do Slovačke.

Opis posla:

Radnici će biti angažovani u proizvodnji drvenih okvira prozora, ulaznih vrata, podova. Posao je jednostavan i brzo se uči. Tokom vremena postoji mogućnost za prelazak na zahtevnije pozicije.

Nudimo:

  • Obezbeđene dugoročne dozvole
  • Stabilan posao u inostranstvu
  • Besplatan put do Slovačke (polasci iz Novog Sada i Beograda)
  • Obezbeđen smeštaj (radnici plaćaju 7€ po danu)
  • Akontacije u iznosu od 200€
  • Zarada: 750€ bruto
  • prilika za prekovremeni rad koji se dodatno plaća

Uslovi za kandidate: posao u Slovačkoj

  • Minimalno osnovna škola
  • Iskustvo nije neophodno mada je poželjno da radnici imaju neko iskustvo u proizvodnji
  • Dobro zdravlje i kondicija
Tražite posao?
Ostavite nam svoj broj i mi ćemo vas kontaktirati

Pogodnosti

Radnicima je obezbeđen besplatan prevoz do Slovačke u dogovorenim terminima. Polasci se organizuju iz Novog Sada i Beograda.

Radnici će biti smešteni u privatnoj smeštaju u neposrednoj blizini radnog mesta.

Cena smeštaja je 7eura po danu!

Imate pitanje? Biće nam drago da Vam odgovorimo.

Pišite nam

Više ponuda za posao